הבחירה שלך לטיפול בסרטן השד - קריואבלציה​

טיפול בגידולי שד באמצעות הליך הקריואבלציה של אייסקיור. מכשיר הפרוסנס של חברת אייסקיור מדיקל  מעניק טיפול בגידולים שפירים וממאירים תוך שימוש בהליך זעיר-פולשני המאפשר הקפאה והרס גידול. הליך הקריואבלציה של אייסקיור הינו הליך מהיר היכול להחליף ניתוח, במינימום כאב, עם תוצאות קוסמטיות מצויינות, .ופחות סיבוכים בהשוואה לחלופות כירורגיות

הבחירה היא שלך.

הבחירה שלך לטיפול בסרטן השד - קריואבלציה

טיפול בגידולי שד באמצעות הליך הקריואבלציה של אייסקיור. מכשיר הפרוסנס של חברת אייסקיור מדיקל  מעניק טיפול בגידולים שפירים וממאירים תוך שימוש בהליך זעיר-פולשני המאפשר הקפאה והרס גידול. הליך הקריואבלציה של אייסקיור הינו הליך מהיר היכול להחליף ניתוח, במינימום כאב, עם תוצאות קוסמטיות מצויינות, ופחות סיבוכים בהשוואה לחלופות כירורגיות.

הבחירה היא שלך.

תוצאות הביניים של מחקר ICE3 לטיפול בסרטן השד:

אייסקיור מדיקל מבצעת את מחקר ICE3, שהוא הניסוי הקליני המבוקר הרב-מרכזי הגדול ביותר שבוצע אי פעם לקריואבלציה של סרטן שד קטן בסיכון נמוך* עם תוצאות ביניים מבטיחות.

96.91%

מהמטופלות ללא הישנות*

100%

הליך בטוח – ללא תופעות לוואי או סיבוכים משמעותיים הקשורים לפרוצדורה

100%

מהמטופלות והרופאים היו מרוצים מהתוצאות הקוסמטיות של הפרוצדורה

* מבוסס על ניתוח ביניים שבוצע ביולי 2022

מהו הליך הקריואבלציה?

קריואבלציה הינו הליך זעיר פולשני שבו באמצעות קור קיצוני הורסים בצורה מכוונת רקמות ואברי מטרה פגועים.
חברת IceCure Medical פיתחה מכשיר רפואי המקפיא באמצעות חנקן נוזלי את התא הסרטני הממאיר, ללא צורך בניתוח.
הטיפול נעשה באמצעות החדרת מחט ייחודית, המזרימה חנקן נוזלי במעגל סגור ללא מגע ישיר בין החנקן הנוזלי לרקמת המטרה, ליצירת כדור קרח שמקיף את הגידול.
במהלך הטיפול מתבצע מעגל של הקפאה- הפשרה פאסיבית-הקפאה להשגת הרס וודאי של רקמת המטרה. לאחר סבב ההקפאה השני, המחט מחוממת באופן אקטיבי לטמפרטורה שתאפשר את שליפתה מרקמת המטרה. בסיום הטיפול, רקמת המטרה שהוקפאה נמסה ומתפרקת לרקמות מתות הנספגות בגוף.
הטיפול כולו אורך בין 20 ל-40 דקות, ללא צורך בניתוח, אשפוז או כאבים

Testimonial

האם הטיפול קל ובטוח כמו שהוא נשמע?

קריואבלציה הינו הליך זעיר פולשני

מכיוון שמכשיר הפרוסנס משמיד גידולים בשד ובאיברים אחרים בגוף ללא צורך בניתוח, נמנעים הסיכונים הכרוכים בהתערבות פולשנית/ניתוח. הפרוצדורה הרפואית מתבצעת תחת הדמיה, וכך יכול הרופא לראות את כדור הקרח שנוצר במטרה להקיף את הגידול בצורה המיטבית. בדרך כלל, הרדמה מקומית או טשטוש מספיקים.

חזרה לפעילות שגרתית מתאפשרת כבר באותו יום או יום למחרת ובתוצאות קוסמטיות מצוינות. 

מערכת ה- ProSense של אייסקיור מדיקל פועלת במרכזים רפואיים רבים בארצות הברית, אירופה ואסיה – בטיפול בגידולים שפירים וממאירים בהתאם לאישורים הרגולטורים לאינדיקציות השונות ברחבי העולם.

במרץ 2021 הכיר ה- FDA במכשיר כ”מכשיר רפואי פורץ דרך”.

מטופלת סרטן השד משתפת - רונית רוזנבאום רביב

רונית רוזנבאום רביב טופלה בסרטן השד באמצעות קריואבלציה בישראל. היא משתפת את חוויית הטיפול שלה ומתארת כיצד כאישה פעילה, עובדת, בת 65, היא הצליחה לחזור במהירות לשגרת יומה לאחר טיפול הקריואבלציה.

מה אומרים הרופאים?

צפו בדר' יאיר הלפרן מבית החולים "בני ציון" בחיפה

מבצע הליך קריאובלציה על גידול סרטני בשד עם מכשיר הפרוסנס של אייסקיור

קריואבלציה לטיפול בסרטן השד - בתקשורת

הטיפול החדשני לסרטן השד שהציל את בת ה-102: “מדובר בפרוצדורה פורצת דרך”
למד עוד >
חברה ישראלית פיתחה מכשיר רפואי המקפיא באמצעות חנקן נוזלי את התא הסרטני הממאיר, ללא צורך בניתוח
למד עוד >

**המידע באתר זה אינו מהווה, במכוון או במשתמע, תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. כל התוכן, לרבות טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, אשר כלולים באתר אינטרנט זה או אשר הינם זמינים באמצעותו מיועדים למטרות ידע כללי בלבד.**